Kudy k nám s kočárkem

Vážené maminky, s kočárkem se na naše akce samozřejmě dostanete. Moc Vás ale z prostorových důvodů prosíme, abyste daly přednost třeba šátkům. Kapacity na parkování kočárků jsou bohužel na všech místech omezené. Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou!

 

CirKUK – 20.-22. dubna 2018

Ze zastávky Otakarova ve směru z centra přejděte silnici po pravé ruce. Hned za křižovatkou znovu přejděte a pokračujte ulicí Ctiradova. Na nejbližším rohu odbočte do ulice Vlastislavova. Ve dveřích čísla popisného 11 zvoňte na zvonek Cirqueon.

Ze zastávky Náměstí bratří Synků ve směru z centra přejděte silnici po levé ruce (přes koleje) do ulice Na Zámecké. Na rohu odbočte doprava do ulice Ctiradova, na dalším rohu do ulice Vlastislavova. Ve dveřích čísla popisného 11 zvoňte na zvonek Cirqueon.

 

 

KUKherna – 10. - 13. listopadu 2018 

Pěšky: Od stanice metra Chodov Roztylskou ulicí (administrativní centrum The Park po vaší levé ruce), na křižovatce s Jarníkovou ulicí šikmo doprava a kolem budovy "Slunečnice" nahoru přes "náměstí" ke vchodu do oploceného areálu KC Zahrada.
Autem: OC Chodov po ulici Roztylská, pak na druhé křižovatce odbočit vpravo nebo od dálnice: Exit 2 (z centra) nebo 2A (od Brna) na Šeberov, pak na kruhovém objezdu směr Kunratice a na dalším kruhovém objezdu odbočit do Roztylské ulice - z ní první křižovatka doleva.

 

KUKfestival – 16.-19. listopadu 2018

Do studia Alta se dostanete nejlépe z tramvajové zastávky Výstaviště Holešovice. Otočíte se zády ke Stromovce a po ani ne dvou minutách chůze podél autoservisu narazíte na vchod do dvora, kde se nachází Studio Alta. Všude po cestě vám napoví naše značení.

Free Joomla! template by Age Themes