KUK v PLZNI / DEPO2015

 

 

 

 

KUK opět vyjede za Prahu!

V prostorách industriálního DEPO2015 v Plzni nabídneme zvídavým batolatům hernu i divadelní program. 

Přijeďte za námi do Plzně 9. - 12. října 2021. 

Nenechte si ujít naší celodenní hernu. Nejmenší průzkumníci se mohou těšit  na obří bludiště se spoustou srandovních skrýší a vymožeností, hravé tabule, originální haptický koberec, indiánskou vesničku, velkou kuličkodráhu, měkoučkou nafukovací prolézačku a další hravé objekty, ze kterých budou prckové nadšení. Z programu se můžete těšit na divadelní představení pro nejmenší, pohybové a hudební workshopy a dokonce i koncert klasické hudby.

Těšíme se na všechny děti od 10 měsíců do cca 3 let a jejich dospěláky.

Věková hranice dětí není určena striktně, snažíme se ale dodržovat, aby nejstarším přítomným dětem byly cca 3 roky. Malé děti si tak dosyta mohou celý KUK užít a rodiče se nemusí bát, že starší děti v zápalu hry do maličkých vrazí a podobně.

 

Předprodej na akci probíhá na síti GoOut zde.

Pamatujte, prosím, že každý návštěvník (dítě od 10 měsíců i dospělý) potřebuje svou vstupenku, a to do herny i na doprovodný program.

 

↓Sobota  9.10.

10:00 – 13:30 Obří HERNA

11:00 Hudba batolatům / Workshop

14:00 - 18:00 Obří HERNA

16:00 Já, ty a to / Divadlo

 

↓Neděle  10.10.

10:00 – 13:30 Obří HERNA

11:00 BabYoga pro samostatně chodící děti Workshop

14:00 - 18:00 Obří HERNA

16:00 Ptáček a levDivadlo

 

 

↓Pondělí 11.10. 

10:00 – 13:30 Obří HERNA

10:00 Bleší cirkus ( pro děti od 18 měsíců) Workshop

11:30 Bleší cirkus ( pro děti od 18 měsíců) / Workshop

14:00 - 18:00 Obří HERNA

16:00 Hmyzí hotel bzzzzzzDivadlo

 

 

↓Úterý 12.10. 

10:00 – 13:30 Obří HERNA

10:00 Duo Mellison / Koncert

14:00 - 18:00 Obří HERNA

16:00 Ptáček a levDivadlo 

Těšíme se na vás :) 

 

Více info a aktuální informace naleznete také na našem Facebooku.

 

 

Více o jednotlivých akcích:

KUK HERNA

9. - 12. října / 10:00 - 13:30 + 14:00 - 18:00

 

Celodenní herna pro nejmenší a jejich velký doprovod. Průzkumníci se mohou těšit na obří bludiště, hravé tabule, originální haptický koberec, indiánskou vesničku, velkou kuličkodráhu nafukovací prolézačku a další hravé objekty.

Herna je určena pro děti od 10 měsíců do 3 let.

Vstupné do herny je rozděleno na dva bloky - dopolední a odpolední.

Každý návštěvník herny - dítě od 10 měsíců i dospělý potřebuje svou vstupenku. 

VSTUPENKY

   

Hudba batolatům

9.10. / 10:00

Interaktivní hudební vystoupení, ve kterém diváci uslyší převážně lidové písně v autorských aranžmá jak známých, tak i méně obvyklých nástrojů. Hudba je zdrojem inspirace a radosti. Když se člověk nebude bránit, pomocí hudby může zažít příjemné i silné emoce. Děti i jejich rodiče se mohou do vystoupení zapojit jakýkoliv způsobem, třeba pohybem, zpěvem, různými zvuky a podobně, rozhodně se za to na ně nebude nikdo zlobit, spíš naopak, s radostí to bude vítáno.

Každý návštěvník WORKSHOPU - dítě od 10 měsíců i dospělý potřebuje svou vstupenku. 

VSTUPENKY

 

   

 

Studio DAMÚZA: Já, ty a to

9.10. / 16:00

Abstraktní pojednání o kulatosti světa pro nejmenší. Tanečně-pohybová inscenace pro batolata od 10 měsíců do 3 let a jejich rodiče.

Svět je kulatý, svět se točí. Pojďte se točit taky! Vydejte se společně s kosmonauty na dobrodružnou cestu galaxií, třeba na svítící planetu nebo planetu z heboučkého plyše! Tanečníci provedou nejmenší diváky světem kolem dokola.

Představení nabízí dětem první kontakt s divadlem - respektuje jejich potřeby a citlivě je uvádí do světa pohybů, zvuků a dotyků. Už od 10 měsíců si totiž miminka začínají pamatovat věci kolem sebe a svět, který bezprostředně nevidí, pro ně už začíná existovat.

Každý návštěvník PŘEDSTAVENÍ - dítě od 10 měsíců i dospělý potřebuje svou vstupenku. 

VSTUPENKY

 

 

   

BabYoga pro samostatně chodící děti

10.10. / 11:00

Toto baby jógování je vhodné pro děti od cca 1,5 roku do cca 3 let a jejich rodiče. Lekce bude koncipována jako společná jógová praxe, kde nenásilnou formou dětem představíme skrze příběh taje dětské jógy. A na co se můžete těšit? Budeme zpívat, střídat hravé ásany, zkoumat naše těla, ale hlavně budeme blbnout, aby ten svět nebyl tak vážný. Každý chvilku bude tahat pilku...chvilku ponecháme dětem prostor pro vyjádření a navedeme je na cestu samostatnosti a chvilku budeme prohlubovat vztah rodiče a dítka pomocí společné jógové praxe. Lekce, kterou povede odbornice na baby jógu Lenka Gajdoštíková (www.babyoga.cz), potrvá 45 min. Pohodlné oblečení pro miminka i maminky je nezbytností a můžete-li si vzít podložku jógy s sebou, budeme rádi!

Každý návštěvník WORKSHOPU - dítě od 10 měsíců i dospělý potřebuje svou vstupenku. 

VSTUPENKY

   

 

Studio Damúza: Ptáček a lev

10.10. / 16:00

12.10. / 16:00

Jaro se probouzí a s ním i netradiční přátelství, které se prohlubuje a zraje stejně jako jablíčka, či švestky na podzim. Neroztaje ho dokonce ani ten nejsilnější mráz. Tak trochu poetická inscenace pro nejmenší, která je oslavou něžných okamžiků, vzájemné blízkosti dvou na první pohled odlišných bytostí - ptáčka a lva.

Společně s námi zaklepte na dvířka zahrádky, kde bydlí lev, který zatím netuší, jaká tajemství v ní příroda ukryla.

Každý návštěvník představení - dítě od 10 měsíců i dospělý potřebuje svou vstupenku. 

VSTUPENKY

 

 

Bleší cirkus

11.10. / 10:00, 11:30

Přijďte si pohrát a společně zacvičit do naší cirkusové herny! Malí cirkusáci by už měli umět chodit, aby si workshop pořádně užili. Během výuky je kladen důraz na hravost, uvědomění si vlastního těla – zpevnění středu, zabalení těla, zlepšení koordinace pohybu a motoriky. A hlavně prostřednictvím společného cirkusení na posílení vztahu mezi dětmi a jejich dospěláky. Profesionální lektoři z centra Cirqueon vám představí, co všechno se skrývá pod pojmem “cirkus”. Tak Elá hop! Pro vstupenky! Workshop trvá asi 50 min.

Každý návštěvník workshopu - dítě od 10 měsíců i dospělý potřebuje svou vstupenku. 

VSTUPENKY

 

   

Fysioart: Hmyzí hotel bzzzzzz

11.10. / 16:00

Putování světem hmyzích hrdinů, nahlédnutí do dřevěných chodbiček, pod hlínu i vodní hladinu, na stromy a rozkvetlé louky. Představení pro děti od 10 měsíců do 3 let.

Divadelní výprava v česko-německé koprodukci za malinkatými, v přírodě sotva viditelnými, zvířátky je určena nejmladším divákům a jejich rodičům. Motivuje je k hledání vztahu k přírodě a miniaturním tvorům, jejichž schopnosti jsou mnohdy neuvěřitelné. Specificky vystavěná inscenace pro batolata podporuje smyslové vnímání, cílí na rozvoj představivosti a probuzení zájmu o estetické aktivity. Dále podprahově rozvíjí základy řeči, pracuje s rezonancemi a vibracemi, seznamuje děti s přírodními materiály včetně různých druhů dřeva. S maximální citlivostí pak zapojuje zvuky a hudbu, světlo, pohyb a dotek.

Každý návštěvník představení - dítě od 10 měsíců i dospělý potřebuje svou vstupenku. 

VSTUPENKY

 

 

   

Filharmoniště: Duo Mellison

12.10. / 10:00

Koncert pro dospělé, kde jsou malé děti vítány! Přijďte si spolu se svými nejmenšími ratolestmi poslechnout program vážné hudby v podání dua Mellison, souboru hrajícího ve složení Karolína Dlouhá (flétna) a Lukáš Štěpánek (kytara), představí komornější program, na který děti velmi dobře reagují, strunné nástroje bývají většinou dětskými favority. Vlastní deky, občerstvení i tiché hračky jsou vítány. Hudebníci budou hrát přibližně 45 minut a nikdo nečeká, že děti budou celou tu dobu potichu.

Každý návštěvník koncertu - dítě od 10 měsíců i dospělý potřebuje svou vstupenku. 

VSTUPENKY

 

   
     
     

 

   
     

Free Joomla! template by Age Themes