KUK v PLZNI / DEPO2015

 

 

KUK v Plzni / DEPO2015

 

KUK opět vyjede za Prahu!

V prostorách industriálního DEPO2015 v Plzni nabídneme zvídavým batolatům hernu i divadelní program. 

Přijeďte za námi do Plzně 11. - 15. října 2019. 

Nenechte si ujít naší celodenní hernu. Nejmenší průzkumníci se mohou těšit  na obří bludiště se spoustou srandovních skrýší a vymožeností, hravé tabule, originální haptický koberec, odpočívárnu pro ty, které hraní unaví, měkoučkou nafukovací prolézačku, útulné skrýše a další hravé objekty, ze kterých budou prckové nadšení.

Těšíme se na všechny děti od 10 měsíců do cca 3 let a jejich dospěláky. Věková hranice dětí není určena striktně, snažíme se ale dodržovat, aby nejstarším přítomným dětem byly cca 3 roky. Malé děti si tak dosyta mohou celý KUK užít a rodiče se nemusí bát, že starší děti v zápalu hry do maličkých vrazí a podobně.

 

Program

Pátek 11.10.

10:00 – 18:00 Obří HERNA

10:00 BabYoga pro samostatně chodící děti (1,5-3 roky) / Workshop

11:15 Hudebně-pohybový pozdrav slunci / Workshop

15:00 / 16:00 Divadlo rozmanitostí Most: Výlet / DIVADLO

 

Sobota 12.10.

10:00 – 18:00 Obří HERNA

10:00 / 11:00 Studio Damúza: Ptáček a lev / DIVADLO

17:00 Bleší cirkus / Workshop

 

Neděle 13.10.

10:00 – 18:00 Obří HERNA

10:00 Hudebně-jógový dýchánek / Workshop

11:30 Hudební pohádka / DIVADLO

 

 

Pondělí 14.10.

10:00 – 18:00 Obří HERNA

10:00 Filharmoniště / KONCERT

15:00 / 16:00 Studio Damúza: Batosnění / DIVADLO

 

Úterý 15.10.

10:00 – 13:00 Obří HERNA

10:00 / 11:00 Studio Damúza: Já, ty a to / DIVADLO

 

Těšíme se na vás :) 

 

Více info a aktuální informace naleznete také na našem Facebooku: https://www.facebook.com/events/476860416503783/

 

 

Předprodej vstupenek:

KUK HERNA

11., 12., 13., 14.10. / 10:00 - 18:00

15.10. / 10:00 - 13:00

Celodenní herna pro nejmenší a jejich velký doprovod. Průzkumníci se mohou těšit na obří bludiště, hravé tabule, originální haptický koberec, odpočívárnu pro ty, které hraní unaví, měkoučkou nafukovací prolézačku a další hravé objekty.

Herna je určena pro děti od 10 měsíců do 3 let.

Vstupné do herny platí po celý den.

VSTUPENKY

   

WORKSHOPY

   

Babyoga pro samostatně chodící děti

11.10. / 10:00

Toto baby jógování je vhodné pro děti od cca 1,5 roku do cca 3 let a jejich rodiče. Lekce bude koncipována jako společná jógová praxe, kde nenásilnou formou dětem představíme skrze příběh taje dětské jógy. A na co se můžete těšit? Budeme zpívat, střídat hravé ásany, zkoumat naše těla, ale hlavně budeme blbnout, aby ten svět nebyl tak vážný. Každý chvilku bude tahat pilku...chvilku ponecháme dětem prostor pro vyjádření a navedeme je na cestu samostatnosti a chvilku budeme prohlubovat vztah rodiče a dítka pomocí společné jógové praxe. Lekce, kterou povede odbornice na baby jógu Lenka Gajdoštíková (www.babyoga.cz), potrvá 45 min. Pohodlné oblečení pro miminka i maminky je nezbytností a můžete-li si vzít podložku jógy s sebou, budeme rádi!

VSTUPENKY

 

   

Hudebně-pohybový pozdrav slunci

11.10. / 11:15

Interaktivní hudebně-pohybové představení pro děti od 10 měsíců do 1 a půl roku. Budeme zkoumat zvuky, zvuky v pohybu, pohyb při zvuku i to jak se tvoří rytmus.  Z abstraktních představ přejdeme ke konkrétním zvukům, které pohybem prožijeme. Čekají nás písničky, básničky, meditační hudební nástroje i předměty z denního života, které zvuky vydávají. Celou dílnou budeme prolínat pohyby vycházející z jógového i terapeutického učení. Lekce, kterou povede Lenka Gajdoštíková z BabYogy a Marina a Saša z Hudby Batolatům, potrvá cca 45 min dle nálady a součinnosti sešlé skupinky dětí a jejich rodičů:-) Pohodlné oblečení pro děti i opatrovníky je nezbytností.

VSTUPENKY

 

   

Bleší cirkus

12.10. / 17:00

Přijďte si pohrát a společně zacvičit do naší cirkusové herny! Malí cirkusáci by už měli umět chodit, aby si workshop pořádně užili. Během výuky je kladen důraz na hravost, uvědomění si vlastního těla – zpevnění středu, zabalení těla, zlepšení koordinace pohybu a motoriky. A hlavně prostřednictvím společného cirkusení na posílení vztahu mezi dětmi a jejich dospěláky. Profesionální lektoři z centra Cirqueon vám představí, co všechno se skrývá pod pojmem “cirkus”. Tak Elá hop! Pro vstupenky! Workshop trvá asi 50 min.

VSTUPENKY

 

   

Hudebně-jógový dýchánek

13.10. / 10:00

Akce je vhodná pro ideálně již chodící dítka od roku až po věkem vrásčité jedince. S sebou je nutno si vzít pohodlné oblečení, ve kterém se budete moci "válet po zemi" a ohýbat jako proutek. A hlavně přijďte, prosím, bez ponožek :-)) Budeme zpívati, tančiti, hráti na různé myslitelné i nemyslitelné hudební nástroje, těla do rytmu hudby i BabYogy prohýbati a ohýbati. Hudebně-jógovým zážitkem vás provede Lenka Gajdoštíková a Ivo Vrba. Workshop trvá 60 min.

VSTUPENKY

 

   
KONCERTY    

Filharmoniště

14.10. / 10:00

Koncert pro dospělé, kde jsou malé děti vítány! Přijďte si spolu se svými nejmenšími ratolestmi poslechnout program vážné hudby v podání dechového kvarteta Gaudioso (hoboj, příčná flétna, klarinet a fagot). Vezměte deky, občerstvení i tiché hračky a užijte si koncert, který vás bude bavit. Naše hudebnice vám budou hrát přibližně 45 minut a nikdo nečeká, že vaše děti budou celou tu dobu potichu :)

VSTUPENKY

 

   
DIVADLO    

Divadlo rozmanitostí Most: Výlet

11.10. / 15:00, 16:00

Kamarádská MIMI road-movie. Jízda po prvních vjemech a dojmech pro děti od 0 let. Batolecí cesta kolem Země z pokojíčku až na kraj světa. Výprava do neznáma, na které čekají malá i velká dobrodružství. Hra je nejkratší cestou k lidskému srdci, fantazie je lehká jako pírko a měsíc je oko do duše indiána. Představení pro všechna čerstvě narozená mláďata, nemluvňata, batolata, předškolňata a jejich dospělejší, dospělý i pedagogický doprovod. Součástí každého Výletu je naše výletní MINI herna pro malé i větší.

VSTUPENKY

 

   

Studio Damúza: Ptáček a lev

12.10. / 10:00, 11:00

Jaro se probouzí a s ním i netradiční přátelství, které se prohlubuje a zraje stejně jako jablíčka, či švestky na podzim. Neroztaje ho dokonce ani ten nejsilnější mráz. Tak trochu poetická inscenace pro nejmenší, která je oslavou něžných okamžiků, vzájemné blízkosti dvou na první pohled odlišných bytostí - ptáčka a lva.

Společně s námi zaklepte na dvířka zahrádky, kde bydlí lev, který zatím netuší, jaká tajemství v ní příroda ukryla.

VSTUPENKY

 

   

Hudební pohádka

13.10. / 11:30

Jak ovečka potkala námořníka a Vyprávění o cestě kolem světa.
Budeme tančit, zpívat, tleskat, dupat a hrát budou všichni. Bude se hrát na banjo, bubínky,
chrastítka, tleskačky nebo třeba býčí řev. Průvodcem bude Ivo Vrba - muzikant,vypravěč,výrobce
hudebních nástrojů a družinář.

VSTUPENKY

   
     

 Studio DAMÚZA: Batosnění

14.10. / 15:00, 16:00

Pohádková ukolébavka inspirovaná knihou Petry Kubáčkové O andělovi, noční můře, statečném medvídkovi, hodném slonovi, opici a divoké huse

Dva hrdinové - Pom a Luli. Kuk! A jsou na světě. Ťap, ťap, ťap…putují postelovou krajinou-nekrajinou a potkávají Béé, Haf, Trututú, BAF!, Brum. Cesta je dlouhá, víčka jsou těžká. Pšt! a dobrou noc.

Toto představení, lehoučké jako pírko, navazuje na evropský trend tvorby pro děti od nula do tří let nazývaný Theatre for  Early Years (tzv. divadlo pro nejmladší). 1Představení nabízí dětem první kontakt s divadlem - je interaktivní, respektuje jejich potřeby a citlivě je uvádí do světa zvuků, hlasů, pohybů, dotyků, loutek. Už od 10 měsíců si totiž miminka začínají pamatovat věci kolem sebe a svět, který bezprostředně nevidí, pro ně už začíná existovat.

VSTUPENKY

 

   
 

Studio DAMÚZA: Já, ty a to

15.10. / 10:00, 11:00

Abstraktní pojednání o kulatosti světa pro nejmenší. Tanečně-pohybová inscenace pro batolata od 10 měsíců do 3 let a jejich rodiče.

Svět je kulatý, svět se točí. Pojďte se točit taky! Vydejte se společně s kosmonauty na dobrodružnou cestu galaxií, třeba na svítící planetu nebo planetu z heboučkého plyše! Tanečníci provedou nejmenší diváky světem kolem dokola.

Představení nabízí dětem první kontakt s divadlem - respektuje jejich potřeby a citlivě je uvádí do světa pohybů, zvuků a dotyků. Už od 10 měsíců si totiž miminka začínají pamatovat věci kolem sebe a svět, který bezprostředně nevidí, pro ně už začíná existovat.

VSTUPENKY

   

Free Joomla! template by Age Themes