KUK v CIRQUEONu

 

KUK v CIRQUEONu

 

Už v lednu se potkáme v prostoru cirkusového centra CIRQUEON.

Malí cirkusáci se tentokrát budou moct během celého víkendu vyřádit na mnoha cirkusových nářadích a pomůckách. 

Seznámí se s hrazdou, šálou, velkými žíněnkami a se spoustou cirkohraček.

 

Tak se za námi stavte a přijďte si užít divadlo pro nejmenší od Studia Damúza a Divadla rozmanitostí z Mostu, vyzkoušet pohybové a hudební workshopy či zadovádět si do KUKherny :)

Čeká vás nadupaný víkend plný dovádění, tak se přijďte přesvědčit, že umění a zábava pro batolata existuje a že i vaše ratolest si KUK zamiluje!

Vstupenky již brzy v prodeji na goout.net.

 

Program

Sobota 18.1.

10:00 - 18:00 Obří HERNA

10:00 Hudebně-jogový dýchánek / Workshop

11:15 BabYoga pro samostatně chodící děti / Workshop

15:00 / 16:00 / 17:00 Divadlo rozmanitostí Most: Výlet / DIVADLO

 

 

Neděle 19.1.

10:00 - 18:00 Obří HERNA  

10:00 Studio Damúza: Já, ty a to/ DIVADLO

11:30 Studio Damúza: Moment / DIVADLO

12:30 / 14:00 / 15:30 Bleší CIRKUS / Workshop

17:00 Hudební pohádka / DIVADLO

 

 

Předprodej vstupenek:

KUK HERNA

18., 19.1. / 10:00 - 18:00

 

Celodenní herna pro nejmenší a jejich velký doprovod. Průzkumníci se mohou těšit na obří bludiště, hravé tabule, originální haptický koberec, odpočívárnu pro ty, které hraní unaví, měkoučkou nafukovací prolézačku a další hravé objekty.

Herna je určena pro děti od 10 měsíců do 3 let.

Vstupné do herny platí po celý den.

VSTUPENKY 18.1.

VSTUPENKY 19.1.

   

WORKSHOPY

   

Hudebně-jógový dýchánek

18.1. / 10:00

Akce je vhodná pro ideálně již chodící dítka od roku až po věkem vrásčité jedince. S sebou je nutno si vzít pohodlné oblečení, ve kterém se budete moci "válet po zemi" a ohýbat jako proutek. A hlavně přijďte, prosím, bez ponožek :-)) Budeme zpívati, tančiti, hráti na různé myslitelné i nemyslitelné hudební nástroje, těla do rytmu hudby i BabYogy prohýbati a ohýbati. Hudebně-jógovým zážitkem vás provede Lenka Gajdoštíková a Ivo Vrba. Workshop trvá 60 min.

VSTUPENKY 

   

BabYoga 

18.1. / 11:15 (chodci 1,5 - 3 let)

Toto baby jógování je vhodné pro děti od cca 1,5 roku do cca 3 let a jejich rodiče. Lekce bude koncipována jako společná jógová praxe, kde nenásilnou formou dětem představíme skrze příběh taje dětské jógy. A na co se můžete těšit? Budeme zpívat, střídat hravé ásany, zkoumat naše těla, ale hlavně budeme blbnout, aby ten svět nebyl tak vážný. Každý chvilku bude tahat pilku...chvilku ponecháme dětem prostor pro vyjádření a navedeme je na cestu samostatnosti a chvilku budeme prohlubovat vztah rodiče a dítka pomocí společné jógové praxe. Lekce, kterou povede odbornice na baby jógu Lenka Gajdoštíková (www.babyoga.cz), potrvá 45 min. Pohodlné oblečení pro miminka i maminky je nezbytností a můžete-li si vzít podložku jógy s sebou, budeme rádi!

VSTUPENKY 

   

Bleší cirkus

19.1. / 12:30 / 14:00 / 15:30 

Přijďte si pohrát a společně zacvičit do naší cirkusové herny! Malí cirkusáci by už měli umět chodit, aby si workshop pořádně užili. Během výuky je kladen důraz na hravost, uvědomění si vlastního těla – zpevnění středu, zabalení těla, zlepšení koordinace pohybu a motoriky. A hlavně prostřednictvím společného cirkusení na posílení vztahu mezi dětmi a jejich dospěláky. Profesionální lektoři z centra Cirqueon vám představí, co všechno se skrývá pod pojmem “cirkus”. Tak Elá hop! Pro vstupenky! Workshop trvá asi 50 min.

VSTUPENKY od 12:30

VSTUPENKY od 14:00

VSTUPENKY od 15:30

 
DIVADLO    

Divadlo rozmanitostí Most: Výlet

18.1. / 15:00 / 16:00 / 17:00

Kamarádská MIMI road-movie. Jízda po prvních vjemech a dojmech pro děti od 0 let. Batolecí cesta kolem Země z pokojíčku až na kraj světa. Výprava do neznáma, na které čekají malá i velká dobrodružství. Hra je nejkratší cestou k lidskému srdci, fantazie je lehká jako pírko a měsíc je oko do duše indiána. Představení pro všechna čerstvě narozená mláďata, nemluvňata, batolata, předškolňata a jejich dospělejší, dospělý i pedagogický doprovod. Součástí každého Výletu je naše výletní MINI herna pro malé i větší.

VSTUPENKY od 15:00

VSTUPENKY od 16:00

VSTUPENKY od 17:00

   

 

Studio DAMÚZA: Já, ty a to

19.1. / 10:00

Abstraktní pojednání o kulatosti světa pro nejmenší. Tanečně-pohybová inscenace pro batolata od 10 měsíců do 3 let a jejich rodiče.

Svět je kulatý, svět se točí. Pojďte se točit taky! Vydejte se společně s kosmonauty na dobrodružnou cestu galaxií, třeba na svítící planetu nebo planetu z heboučkého plyše! Tanečníci provedou nejmenší diváky světem kolem dokola.

Představení nabízí dětem první kontakt s divadlem - respektuje jejich potřeby a citlivě je uvádí do světa pohybů, zvuků a dotyků. Už od 10 měsíců si totiž miminka začínají pamatovat věci kolem sebe a svět, který bezprostředně nevidí, pro ně už začíná existovat.

VSTUPENKY od 10:00

   

Studio Damúza: Moment!

19.11. / 11:30

Něžná trashpunková inscenace pro batolata a jejich rodiče.

Stačí malý moment a obyčejné předměty ožívají. Skříp. Písk. Vrz. Rachtata. Přicházejí plechoví hrdinové od popelnic. Nenechte se zmást jejich možná trochu drsným zevnějškem, skrývá se za ním něžná duše. Vydejte se s námi do světa, kde i rezavé plechovky vyprávějí fascinující příběhy.

Představení nabízí dětem první kontakt s divadlem - respektuje jejich potřeby a citlivě je uvádí do světa pohybů, zvuků a dotyků. Už od 10 měsíců si totiž miminka začínají pamatovat věci kolem sebe a svět, který bezprostředně nevidí, pro ně už začíná existovat.

VSTUPENKY 19.11. od 11:15

 

 

 

   

Hudební pohádka

10.11. / 17:00

Jak ovečka potkala námořníka a Vyprávění o cestě kolem světa.
Budeme tančit, zpívat, tleskat, dupat a hrát budou všichni. Bude se hrát na banjo, bubínky,
chrastítka, tleskačky nebo třeba býčí řev. Průvodcem bude Ivo Vrba - muzikant,vypravěč,výrobce
hudebních nástrojů a družinář.

VSTUPENKY

   

 

 

Free Joomla! template by Age Themes